logo_usrides_export_color

Dodatkowe usługi US Rides

blank

Import aut z USA daje wiele możliwości znalezienia prawdziwych motoryzacyjnych perełek, w atrakcyjnej cenie. Aby jednak sprowadzanie samochodów było bezpieczne, warto skorzystać ze wsparcia specjalistów. US Rides nie tylko sprowadza samochody z USA i pomaga w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Każdy, kto nawiąże współpracę z firmą, może liczyć również na szereg dodatkowych usług.

Przygotowywanie wymaganej dokumentacji

Sprowadzanie samochodów z USA wiąże się z koniecznością spełniania wielu wymogów formalnych, w tym przygotowania sporej ilości dokumentacji. Nie każdy jest w stanie sobie z tym poradzić. Na szczęście nawiązując współpracę z US Rides klienci nie muszą się tym martwić. Firma nie tylko sprowadza samochody ze Stanów Zjednoczonych czy Kanady. Zajmuje się również (na życzenie klienta) przygotowaniem najważniejszej dokumentacji, czyli między innymi opinii rzeczoznawcy – jest to bardzo ważny dokument, niezbędny do zapłaty akcyzy. Sprowadzony z USA pojazd będzie trzeba również zarejestrować, więc klient może liczyć na to, że otrzyma przetłumaczone wszystkie przysięgłe dokumenty wraz z samochodem.

Naprawy mechaniczne, blacharskie i lakiernicze

Nie wszystkie auta z USA czy Kanady będą bezwypadkowe. Współpracując z US Rides można bez obaw kupić nawet te nieco uszkodzone pod względem mechanicznym. Specjaliści pracujący w firmie są w stanie skutecznie zająć się wykonaniem wielu napraw ta, by do klienta dotarł już w pełni sprawny pojazd.

Dodatkowe usługi świadczone przez US Rides dotyczą nie tylko napraw mechanicznych. Obejmują także naprawy blacharskie oraz lakiernicze, dzięki czemu auta sprowadzane z USA i Kanady są nie tylko w pełni sprawne, ale również doskonale prezentują się pod względem wizualnym.

Kompletny serwis olejowy

Sprowadzanie samochodów z USA to szansa na uzyskanie pięknego, czasem unikalnego modelu auta, które nawet jeżeli pozornie jest w pełni sprawne, powinno zostać bardzo dokładnie sprawdzone. Serwis olejowy jest bardzo ważny dla kondycji silnika. US Rides wykona go szybko i tanio jeszcze zanim importowane auto trafi do nowego właściciela.

Serwis hamulców

Sprowadzanie samochodów z USA, szczególnie tych, które długo czekały na nowego właściciela, wiąże się z koniecznością bardzo dokładnego sprawdzenia stanu technicznego auta. Szczególną uwagę warto zwrócić na układ hamulcowy, który przed pierwszą jazdą powinien zostać bardzo dokładnie sprawdzony.

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja – niezbędna latem, bardzo przydatna zimą. Sprawna zapewnia komfort jazdy niezależnie od warunków atmosferycznych, czysta i pozbawiona grzybów, pleśni czy bakterii niweluje ryzyko poniesienia szkód na zdrowiu. Warto poddać sprowadzony pojazdy serwisowi klimatyzacji, gdyż tak naprawdę nie wiadomo, czy i w jaki sposób poprzedni właściciel dbał o ten jakże ważny układ w pojeździe.

US Rides oferuje szeroką gamę dodatkowych usług, dzięki którym mogą kompleksowo zadbać o sprowadzone ze Stanów Zjednoczonych czy Kanady auto, zarówno pod względem mechanicznym, jak i wizualnym.