logo_usrides_export_color

Import pojazdu uszkodzonego z USA

blank

Import aut z Ameryki jest bardzo popularny. W dużej mierze wynika to z faktu, iż amerykański samochód może okazać się dość opłacalną inwestycją. W szczególności, jeśli dokonuje się zakupu uszkodzonego. Jednak, czy zakup jest pewny? W końcu mówimy o pojeździe, który uszkodzeniu i niezbędna staje się jego naprawa. Na ile można mieć pewność, że zakres uszkodzeń pokrywa się ze stanem faktycznym?

Profesjonalne aukcje aut uszkodzonych

W USA bardzo popularne są aukcje aut uszkodzonych, które realizują agencje ubezpieczeniowe. W Ameryce raczej rzadko dokonuje się napraw pojazdów, które ucierpiały w wyniku wypadku, nawet, jeśli uszkodzenia te są niewielkie. Dlatego aukcje tego typu mogą okazać się bardzo opłacalne dla kupców zainteresowanych amerykańskim autem.

Aukcje, które prowadzą towarzystwa ubezpieczeniowe, realizowane są w sposób bardzo profesjonalny. Oznacza to, iż wszelkie opisy usterek zostały przygotowane w profesjonalny sposób przez rzeczoznawcę. Warto także pamiętać, że wszelkie numery, w tym numer VIN są prawdziwe. W końcu czasem spotyka się osoby, które podają nieprawidłowy VIN, aby ukryć pewne informacje.

W przypadku numeru VIN można sprawdzić historię pojazdu pod kątem pierwszej rejestracji, przeglądów, czy wypadków, w których pojazd brał udział.

Dlaczego warto importować uszkodzone auto z USA?

Jeśli chodzi o import aut z USA, w szczególności pojazdów, które są uszkodzone, pierwszym, ważnym czynnikiem jest ich cena. Z reguły koszt samego auta jest bardzo niski. Oczywiście, wynika to z faktu, iż nie jest ono w pełni sprawę. Dlatego ktoś może się zapytać, czy to faktycznie opłacalne, skoro samochód i tak trzeba oddać w ręce mechanika.

Dlatego, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się nie tylko importem aut z USA, ale również ich naprawą. Co to oznacza dla klienta? Przede wszystkim pełniejszy obraz, jeśli chodzi o koszty, nie tylko samego importu auta ze Stanów, ale również jego naprawy.

Dzięki bardzo dokładnemu opisowi zakresu uszkodzeń, można oszacować, jaki będzie przybliżony koszt naprawy danego samochodu. A dzięki temu klient samodzielnie może później ocenić, czy zakup konkretnego, uszkodzonego auta jest dla niego opłacalny.

Wiele lat na rynku

Działamy w branży importu już od wielu lat. Dzięki temu doskonale znamy procedury związane z importem auta z USA. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi, także w zakresie prac mechanicznych. Trzeba pamiętać, iż nawet w pełni sprawny samochód wymaga modyfikacji, aby dostosować auto do przepisów, które obowiązują na drogach europejskich.

Trzeba również pamiętać, że auta amerykańskie cieszą się uznaniem i zainteresowaniem. Dlatego zakup uszkodzonego samochodu może okazać się świetną inwestycją. Tym bardziej, że cena w Europie za sprawny pojazd będzie o wiele wyższa, niż jego cena za oceanem. Nawet, jeśli uwzględnić wszelkie koszty, w tym naprawę auta.