logo_usrides_export_color

Najpopularniejsze rodzinne auta z USA

blank

Nic dziwnego, że amerykańskie, rodzinne auta z USA cieszą się popularnością w Europie. W końcu ich znakiem rozpoznawczym jest masywna sylwetka, a przy tym elegancka. Duże, przestronne samochody są sporym ułatwieniem dla rodzin, szczególnie takich, gdzie jest dwoje i więcej dzieci.

Szereg sprzętów, które trzeba ze sobą zabrać, chociażby podczas wyjazdu do galerii, przestrzeń, która pomieści zakupy, a także ułatwi sprzątanie samochodu to cechy, które cenią sobie rodzice.

Również w większym samochodzie łatwiej zamontować i zdemontować fotelik dziecięcy, czy po prostu zrobić coś przy dziecku, jeśli jest taka potrzeba. Dlatego coraz częściej import aut z USA dotyczy samochodów rodzinnych. Które z modeli są najpopularniejsze?

Dwurzędowy SUV Ford Edge

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych SUV’ów. Również na drogach Europy pojawia się coraz częściej. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to jeden z największych, dwurzędowych SUV’ów. A to zapewnia bardzo dużą ilość wolnej przestrzeni, zarówno w samym wnętrzu samochodu, jak również bagażniku.

Volvo XC60

Volvo to jedna z najbardziej cenionych marek na świecie. Nic dziwnego, szwedzkie pojazdy cechuje niezawodność, wysoka jakość elementów, doskonałe przyśpieszenie, a w przypadku tego modelu także spora ilość wolnego miejsca. W końcu ten SUV łączy w sobie nie tylko cechy praktyczne, ale również estetyczne. Jego przemyślany design to połączenie pragmatycznego, szwedzkiego podejścia i minimalizmu, z estetyką, dla której inspiracją jest właśnie prostota.

Toyota Senna

To samochód, który pomieści, aż 8 osób. Dla dużej rodziny to na pewno ogromne ułatwienie, jeśli chodzi o wspólny wyjazd na wakacje, czy odwiezienie dzieci do szkoły. Pierwsze modele tego typu powstały już w 1997 roku. Z uwagi na ogromny sukces Toyoty Senna, przez lata powstawały kolejne wersje tego ponadczasowego modelu. Bardzo charakterystyczny dla tego rodzinnego minivana jest napęd dla 4 koła. Obecnie to jedyny minivan, który posiada napęd tego typu.

SUV Honda CVR

To z kolei pojazd 7-mio osobowy. Zarówno na starym kontynencie jak również za oceanem ten właśnie samochód jest ceniony za bardzo dużą ilość miejsca. Z uwagi na modernizacje w ostatnim czasie, obecnie model ten oferuje wiele opcji dodatkowych, które pozwalają na wybór dopasowanej do oczekiwań klienta funkcji.

Lincoln Navigator

W tym pojeździe, tak charakterystycznym dla Ameryki, to dyspozycji są trzy rzędy foteli, a zatem – spora ilość miejsca w środku pojazdu. Jednak samochód ten, to coś więcej, niż tylko pojazd rodzinny. Można powiedzieć, że łączy w sobie amerykańskie, praktyczne podejście do rzeczy z zamiłowaniem do elegancji i wysokiego standardu wykończenia samochodów. Dlatego wnętrze Navigatora jest na prawdę dopracowane. A dodatkowy smaczek stanowią chociażby skóry, które wykorzystano do jego wykończenia.

Minivan Honda Odyssey

To kolejny minivan, bardzo popularny w Ameryce. Jego atutem jest bardzo niska awaryjność. Samochód poleca się dużym rodzinom, które lubią dalekie podróże. Pojazd zapewnia bardzo wysoki komfort jazdy, jak również bezpieczeństwo.