logo_usrides_export_color

Audi z USA – jaki model wybrać?

blank

Sprowadzanie samochodów z USA niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem już od wielu lat. Nic w tym dziwnego, pojazdy z tamtejszego rynku motoryzacyjnego często są w doskonałym stanie technicznym, mają bogatsze wyposażenie w przeciwieństwie do europejskich odpowiedników i to nierzadko za niższą cenę. Jedną z marek pojazdów, które obejmuje import aut z USA, jest Audi. Które modele warto sprowadzić do Polski?

Audi – marka chętnie importowanych pojazdów

Z czym dla przeciętnego kierowcy kojarzy się marka Audi? Z pewnością dla większości jest to już legendarny napęd Quattro oraz nowoczesne technologie – każdy kto się interesuje, choć odrobinę motoryzacją wie, że producenci Audi lubią w nowych modelach stawiać na coraz bardziej nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Samochody są nie tylko coraz bezpieczniejsze, ale są w stanie zdobywać imponujące osiągi.

Jakie modele Audi warto importować z USA?

Audi to kultowa marka, znana i ceniona już od wielu lat nie tylko za estetykę pojazdów, ale przede wszystkim za ich nowoczesność, zastosowanie innowacyjnych technologii i niebanalną estetykę. Na które modele warto zwrócić uwagę, decydując się na import samochodów z USA?

Sportowa limuzyna, czyli Audi A7

Pierwsze Audi A7 udostępniono w 2010 roku, przy czym zostało ono udoskonalone 4 lata później, a kierowcy otrzymali wersję doskonałą tej sportowej limuzyny. Jest to jeden z modeli, który się nie starzeje i zawsze, niezależnie od trendów motoryzacyjnych jest doskonałym wyborem. Dlatego decydując się na import Audi z USA, warto zwrócić szczególną uwagę na ten właśnie model.

Audi A4 – najlepsze auto kontaktowe klasy premium

Audi A4 to jedno z najpopularniejszych aut w Polsce, szczególnie w wersji z nadwoziem kombi. Jest to też model, który bardzo często trafia do Polski z USA – przeglądając ogłoszenia z tamtejszego rynku motoryzacyjnego można znaleźć wiele samochodów tej marki, zarówno tych nowocześniejszy, jak i nieco starszych. Audi A4 zeszło z taśmy produkcyjnej w 2008 roku, a wersja sportowa w 2009 roku, więc nie są to najnowsze modele. Jednak są niezawodne, importowane z USA często w bardzo dobrym stanie technicznym. Dodatkowo jego cena jest dość niska i przy niewielkich kosztach można sprowadzić naprawdę świetne auto, które posłuży na długo.

Audi Q5 – uniwersalny model dla każdego

Najpopularniejszym SUV-em importowanym z USA jest Audi Q5, dostępne zarówno w wersji klasycznej SUV, jak i SUV Coupe – jest to nowość dostępna na rynku od zaledwie kilku lat.

Skąd tak duże zainteresowanie Audi Q5? Jest to pojazd przestronny, zapewniający dużo miejsca nie tylko pasażerom, ale również daje możliwość przewożenia znacznej ilości bagażu. Nowe modele posiadają układy hybrydowe, choć w przypadku importu pojazdów zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się te pojazdy, które wyposażono w 6-cylindrowy silnik o pojemności 3l .

Audi Q7

Audi Q7 to największy SUV tego producenta, po którego chętnie sięgają importerzy samochodów, sprowadzający do Polski prawdziwe perły motoryzacji. Nie jest to najtańsze auto, jednak sprowadzając je z USA, można liczyć na znacznie bogatsze wyposażenie niż w przypadku modeli kupowanych na rynku europejskim. Audi Q7 to przestrzenne, solidne i bezpieczne auto, idealne dla rodzin i osób, które cenią sobie komfort podróży.